شامپو ضد شپش سر دی فنوترین

استفاده از شامپوهای ضد شپش دی فنوترین سریع ترین, مطمئن ترین و بی خطرترین راه ممکن می باشد.

 

                                                                                                  

قیمت و نحوه خرید

 

راهکار درمان قطعی و سریع شپش موی سر چیست؟

استفاده از شامپوهای ضد شپش سر سریع ترین و قطعی ترین راه ممکن برای درمان آن می باشد. پیشنهاد ما به شما استفاده از شامپوی ضد شپش دی فنوترین می باشد.

 

فرمولاسیون منحصر به فرد این شامپو جهت نابود سازی کامل و مؤثر شپش ها، تخم ها و نوزادان آنان طراحی و تولید گردیده است.

 

این شامپو از لحاظ "pH" بالانس گردیده و لذا آسیبی به ساقه و ریشه ی مو وارد ننموده از طرفی حاوی هیچ نوع ماده ی سمی، حشره کش، مواد شیمیایی مضر و یا سدیم لائورل سولفات نمی باشد.

 

شامپوی ضد شپش دی فنوترین دارای کاربردی آسان بوده و از لحاظ بالینی تأیید گردیده، لذا بدون ایجاد هیچ نوع مشکل و یا دردی تأثیرگذاری فوق العاده خود را انجام می دهد.

 

این شامپو مناسب انواع مو و سنین بوده و علاوه بر نابودسازی شپش ها و تخم های آنان خارش پوست سر ناشی از وجود این انگل ها را بلافاصله پس از شستشو از بین می برد.

جهت استفاده از شامپوی ضد شپش دی فنوترین لازم است قبلاً علاوه بر شخص مبتلا موهای سایر اعضای خانواده نیز با استفاده از شانه های دندانه کوچک کاملاً چک شوند. چرا که ممکن است هر یک از اعضای خانواده نیز آلوده به شپش شده باشد.

 

عدم تشخیص و درمان حتی فقط یکی از اعضا دوباره راه را برای این انگل ها باز نموده و استفاده از شامپو یا هر روش درمانی دیگر نیز مؤثر نخواهد بود.

 

دستور العمل استفاده از شامپوی ضد شپش دی فنوترین

موها را کاملاً خیس نموده و مقداری از شامپوی ضد شپش دی فنوترین را به آن آغشته نمایید.

موهایتان را خوب ماشاژ دهید تا شامپو کف کند. اگرچه 7 الی 8 دقیقه برای اثرگذاری این شامپو کافی است. اما بنا به توصیه متخصصین؛ بهتر است جهت اطمینان بیشتر شامپو به مدت 15 الی 20 دقیقه بر روی موهایتان باقی بماند.

سپس موها را با استفاده از آب داغ (حدود 65 درجه یا کمی بیشتر) شسته و دوباره پروسه را تکرار نمایید.

 

چک کردن موهای سایر اعضای خانواده نیز بسیار مهم است، زیرا شپش‌ها به راحتی از یک فرد به فرد دیگر انتقال پیدا می‌کنند. اگر یک فرد در خانواده به شپش مبتلا شده باشد، احتمال دارد که سایر افراد نیز آلوده شده باشند. به عنوان مثال، شپش سر به وسیله تماس مستقیم با موهای آلوده، لبسهای مشترک، یا اشیاء شخصی مشترک منتقل می‌شود.

اقدامات زیر می‌توانند کمک کنند:

  1. چک کردن موهای سایر اعضای خانواده: با استفاده از شانه دندانه کوچک، موهای اعضای خانواده چک شوند تا مشخص شود آیا شپش دارند یا خیر.

  2. استفاده از شامپوها و محصولات ضد شپش: اگر شپش یا تخم شپش در موهای سایر افراد کشف شود، استفاده از شامپوی دفینوترین و محصولات ضد شپش مناسب می‌تواند به درمان کمک کند.

  3. پیگیری و درمان: در صورت مشاهده شپش یا تخم شپش در موهای اعضای خانواده، مهم است همه افراد در خانواده به طور همزمان درمان شوند تا از انتقال مجدد بیماری جلوگیری شود.

  4. تمیز نگه داشتن لباس‌ها و اشیاء شخصی: استفاده مشترک از لباس‌ها، حوله‌ها، عینک و سایر اشیاء شخصی با دقت کنترل و تمیز شوند تا احتمال انتقال شپش به حداقل برسد

 

موها را طوری خشک نمایید که فقط مقداری مرطوب باشند. حال موهای سر را فرق نموده و از طرفین به چند دسته تقسیم نموده هر دسته را با استفاده از گیره یا کلیپس جدا جدا جمع کنید.

یکی یکی دسته ها را باز نموده از پوست سر رو به پایین شانه بزنید تا شپش ها و تخم های آنان به شانه چسبیده و از آن جدا شوند. پس از شانه زدن و تمیز نمودن هر قسمت شانه را تمیز و سپس سراغ قسمت بعدی بروید تا از انتقال شپش از یک قسمت به قسمت دیگر جلوگیری شود.

این کار را بر روی تمامی موها انجام دهید. طول مدت شانه زدن بسته به بلندی، ضخامت و پرپشت بودن مو بین 20 الی 45 دقیقه طول می کشد. برای اطمینان بیشتر این کار را پس از 1 هفته تکرار نمایید.

 

شامپوی ضد شپش دی فنوترین درمان قطعی، بی خطر و سریع را برای شما و کودکانتان به ارمغان می آورد.

 

هشدار!

از تماس شامپو با چشم، داخل دهان و بینی ممانعت نموده در صورت تماس محل مربوطه را سریعاً با آب فراوان بشویید.


قویترین و اثرگذارترین سموم جهت نابود سازی و دفع انواع:

مگس | سوسک | موش | موریانه | مورچه | مار | مارمولک | ملخ | عقرب | عنکبوت | رتیل |

زنبور | شپش | ساس | کک | کنه | پشه


 

پیشنهادهای دیگر:

مایع ضد شپش فورستر سم ضد شپش حیوانات -فورستر آی جی آر


مایع ضد شپش پرمکترین مخصوص حیواناتسم قوی ضد شپش برای حیوانات - پرمکترین